Автосалоны Ford Харьков

показать салоны на карте
 • Avtosale.ua
  Avtosale.ua

  21 салон
  1651  предложение
 • Автотрейдинг-Восток
  Автотрейдинг-Восток
  Компанія «Автотрейдінг-Харків» розпочала свою діяльність на автомобільному ринку Харкова в 2006 році. З січня 2008 року «Автотрейдінг-Харків» почала співпрацю з компанією Winner Imports Ukraine, Ltd. - офіційним імпортером автомобілів Ford в Україні та відкрила автоцентр з продажу та сервісного обслуговування автомобілів Ford на вул. Клочківській, 188.

  На його території розташований автосалон, представники банків, страхових і лізингових компаній, станція технічного обслуговування, відділ запасних частин та додаткового обладнання.

  У Автоцентрі представлений повний модельний ряд легкових і комерційних автомобілів марки Ford. Покупці мають можливість отримати кваліфіковану консультацію менеджерів салону, представників банків та страхових компаній і здійснити тест-драйв вподобаної моделі.

  Сервісна станція компанії укомплектована сучасним професійним обладнанням, сертифікованим виробником FORD, яке пройшло державну
  Харьков, ул. Клочковская, 188 на карте
  (057) 760-10-50
 • Фрунзе Авто Ford
  Фрунзе Авто Ford

  Автоцентр «ФРУНЗЕ-АВТО», как структурное подразделение ОАО «Завод им. Фрунзе», основан в 1998 г. С 1998 г. ФРУНЗЕ-АВТО - официальный дилер Украинской Автомобильной Корпорации (УкрАВТО), ООО «УкрАвтоЗАЗ-Сервис» в Харьковской области. В 2003 г. ФРУНЗЕ-АВТО получен статус официального дилера KIA и HYUNDAI . В 2007 открытие автосалона CHERY, в 2011 году получено дилерство и открыт автосалон FORD, и в 2012 году были построены и открыты два новых концептуальных автосалона HYUNDAI и NISSAN. 
  На сегоднишний день компания Фрунзе-Авто более 14 лет является официальным дилером и неизменным лидером в области продаж, гарантийного и послегарантийного обслуживания самых популярных марок в Украине: NISSAN, FORD, Hyundai, Kia, Chevrolet, Chery, LIFAN, GREAT WALLЗАЗ, ВАЗ.
  Харьков, ул. Плехановская, 57а на карте
  (057) 714-777-0

Автосалоны в Харькове